W imieniu swoim, grona pedagogicznego, uczniów i ich rodziców pragnę złożyć serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom, Przedstawicielom Służb Mundurowych, Ratownikom Medycznym, Pracownikom Nadleśnictwa Hajnówka i Browsk, Pracownikom PUK w Hajnówce, Pracownikom Gminnego Centrum Kultury w Dubinach, GOPS za życzliwość, zaangażowanie i nieocenione wsparcie podczas organizacji z okazji Dnia Dziecka Szkolnego Pikniku ph. „Podajmy dobro dalej!”, który odbył się 3 czerwca 2025r. w naszej szkole.
Dzięki Państwa obecności to wydarzenie stało się wyjątkowym dniem pełnym radości, edukacyjnych doświadczeń oraz wspólnego świętowania. Państwa wkład, zarówno w postaci pomocy organizacyjnej, merytorycznej, jak i rzeczowej, przyczynił się do stworzenia atmosfery, którą nasi uczniowie, rodzice i nauczyciele będą długo wspominać.
Doceniamy każdą formę udzielonego wsparcia i cieszymy się, że byli Państwo częścią tego szczególnego dnia.
Dyrektor szkoły
mgr Alina Ginszt
Wsparcia finansowego i rzeczowego udzielili nam:
- Wójt Gminy Hajnówka
- Mariola i Marek Dziubonos
- Zakład kamieniarski KamMat Oksentowicz Mateusz
- PPH KARMEL s.c.
- NEGRESKO Hurtownia Lodów Mrożonek i Artykułów Spożywczych Spółka z o.o. Warszawa Oddział Łomża
- EBM Spółka z o.o. Hajnówka s.j. Hajnówka
- NEPTUN Włodzimierz Grochulski Białystok
- EMMA-BOROWIK
- GCK w Dubinach