W dniu 3 marca 2025r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Z wielką przyjemnością gościliśmy w swoich progach przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców. Przybyli goście zostali powitani przez Panią Dyrektor – Alinę Ginszt. Na wszystkich czekali z niecierpliwością uczniowie 3 klasy, którzy zaprezentowali krótką część artystyczną pod hasłem „Witajcie w naszej bajce”, prezentując przedstawienie pt. „Jaś i Małgosia”. Następnie licząc na pomoc starszych kolegów, nasi mali goście wzięli udział w warsztatach językowych: z języka białoruskiego i angielskiego. Zwiedzając szkołę przyszli pierwszoklasiści trafili do sali gimnastycznej, gdzie mogli wykorzystać swoje umiejętności sprawnościowe na torze przeszkód. W sali komputerowej czekała na nich technologiczna niespodzianka – Photony - małe roboty edukacyjne, których możliwości zademonstrowali uczniowie klasy 6. Przyszli uczniowie mieli też okazję zabawić się w małych artystów, wykonując pracę plastyczną online. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem. Mamy nadzieję, że nasza szkoła stanie się drugim domem dla przyszłych uczniów klasy pierwszej . Czekamy na Was we wrześniu! Serdecznie zapraszamy!
Opracowała: Ewa Leończuk