Dnia 8.X. 2022r. w sobotę odbył się w naszej szkole marsz nordic walking dla uczniów klas VI - VIII oraz rodziców. Celem wyjścia było propagowanie aktywnego spędzania wolnego czasu , podziwianie jesiennego uroku Puszczy Białowieskiej oraz integracja uczniów i rodziców. Inicjatorkami tej imprezy była p. Elżbieta Trochimiuk i p.Kamila Szpakowicz. W tym dniu mieliśmy piękną słoneczną , bezwietrzną pogodę , czyli wymarzoną na pieszą wędrówkę.
O godzinie 10.00 spotkaliśmy się przy szkole . Następnie wyruszyliśmy w trasę , która prowadziła przez Postołowo i Lipiny. Po drodze podziwialiśmy urok jesiennych kolorów na drzewach , krzewach.
Po dotarciu do Lipin skorzystaliśmy w ramach odpoczynku z ogniska, które zostało przygotowane przez rodzica panią Agnieszkę Krok. Po upieczeniu kiełbasek i odpoczynku, postanowiliśmy się pobawić. Pani Kamila przygotowała ciekawą zabawę w podchody. Było bardzo wesoło .
Po tych atrakcjach ruszyliśmy w drogę powrotną. Około godziny 13.30 wróciliśmy do szkoły. Cała trasa liczyła 13 km. Każdy z uczestników była bardzo zadowolony z marszu . Cieszy nas to , że również rodzice wzięli udział w tej imprezie.