W grudniu z okazji Mikołajek uczniowie klasy trzeciej i czwartej zostali zaproszeni przez Panią Dyrektor Alinę Ginszt na ciekawe spotkanie ze znaną aktorką i pisarką. Była nią Pani Magdalena Górska. Ta znana aktorka telewizyjna i teatralna, odwiedziła naszą szkołę, aby promować swoją debiutancką książkę pt: „Aliaszka”. Książka to zbiór siedmiu opowiadań, które oprócz historii dzieci, połączone są również postacią tytułowej bohaterki. Autorka przeczytała kilka najważniejszych dla niej historii zawartych w książce, aby jeszcze bardziej przybliżyć nam losy bohaterów. Niewątpliwie spotkanie z Panią Magdaleną bardzo spodobało się naszym uczniom. Opowiadania bardzo ich zainteresowały, niektórzy z nich postanowili nie czekać i od razu kupili książkę z autografem Pani Magdy.
Kamila Szpakowicz